Kilka słów o EverBest

EVERBEST NIERUCHOMOŚCI to dynamiczna firma działająca z powodzeniem od 2000 roku głównie na mazowieckim rynku nieruchomości. Skutecznie obsługujemy niemal wszystkie segmenty rynku nieruchomości (mieszkaniowe, komercyjne). Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług: od pośrednictwa w wynajmie mieszkań oraz domów, poprzez transakcje kupna - sprzedaży, do obrotu nieruchomościami w segmencie biur, lokali i obiektów użytkowych. Od około 10 lat specjalizujemy się w obsłudze średnich i małych deweloperów, pozostając jednocześnie wierni rynkowi wtórnemu.

Od początku działalności firmy EVERBEST przywiązujemy ogromną uwagę do sposobu i kompleksowości obsługi Klienta. Cechuje nas wysoki profesjonalizm, jesteśmy licencjonowanym Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami – numer licencji 2995, a w wykonywanej pracy zawsze stosujemy Standardy Zawodowe Pośredników w obrocie nieruchomościami. Z drugiej strony często jesteśmy chwaleni za efektywne działanie, elastyczność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Pomysłowość i wytrwałość w poszukiwaniu satysfakcjonujących rozwiązań, skuteczne mediacje na drodze do kompromisu i wreszcie realizacja zadań „na wczoraj" to cechy, które zbliżają nas do wyznaczonego sobie celu. Tym celem są Klienci zadowoleni z naszych usług, Klienci, którzy mogą potwierdzić, że agenci firmy EVERBEST NIERUCHOMOŚCI są naprawdę najlepsi! Ostatecznie przecież EVERBEST znaczy „zawsze najlepsi", dlatego też nasi przedstawiciele dokładają wszelkich starań, aby w kontaktach z Klientami, z jednej strony, obsługiwać ich w najbardziej profesjonalny sposób, z drugiej zaś wytworzyć pewną więź, opartą na uprzejmości i wzajemnym zaufaniu. Z dumą możemy powiedzieć o nas, że w tej dziedzinie odnosimy największe sukcesy: tworzymy nową jakość obsługi Klienta na rynku nieruchomości, tworzymy kategorię Agenta, który drobiazgowo zna preferencje swoich Klientów, dokładnie rozumie ich potrzeby, służy fachową radą i oferuje swoją pomoc nie tylko w sprawach ściśle związanych z klasycznym pośrednictwem.

Od 2002 roku jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W roku 2005 jako jedni z pierwszych w Polsce wraz z Polską Federacją Rynku Nieruchomości wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 i do dziś wykorzystujemy sprawdzone procedury, co stanowi dla naszych Klientów gwarancję najwyższego profesjonalizmu w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony internetowej i zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy!!!

 

Nasz zespół