Wykańczanie wnętrz

Wykończenia wnętrz to sztuka, do której potrzeba profesjonalnych projektantów i dokładnych wykonawców.

Nasze ekipy remontowe mają na swoim koncie setki realizacji, charakteryzujących się nie tylko starannością wykonania, ale i nieszablonowymi rozwiązaniami. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona ludzi zadowolonych ze swojego mieszkania. Jednym z elementów usprawniających wykańczanie mieszkań są specjalnie przygotowane pakiety. Klienci mogą wybierać pomiędzy zestawami w wersjach:

- STANDARD

- PREMIUM

- VIP


Należy zaznaczyć, że skorzystanie z gotowych schematów pozwala znacznie przyspieszyć adaptację, a Klienci otrzymują mieszkanie wykończone „pod klucz”. Otrzymują również Państwo pomoc projektanta wnętrz, który podpowie jak najlepiej zaplanować i wykończyć dostępną przestrzeń. Wybór odpowiedniego materiału, malowanie ścian i sufitu, montaż artykułów sanitarnych i wszystkie inne obowiązki związane z wykończeniem wnętrz (np. transport materiałów czy nadzór nad ekipą wykończeniową) spoczywają na firmie wykończeniowej. Współpraca z nami owocuje również wymiernymi finansowymi korzyściami, czyli oszczędnością 15 % VAT na wszystkie zamówione materiały.


Nasi Klienci mogą liczyć też na szczegółowy i kompletny kosztorys, zawierający między innymi wyceny wszystkich prac budowlanych czy materiałów, które nie tylko zamawiany, ale i przechowujemy, gdy zachodzi taka konieczność. Co ważne jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem. Podczas wykańczania nowych mieszkań wartość umowy, określonej w kosztorysie nie zmienia się.

Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem: 501 777 878